W ciągu 4 lat zbudowałem firmę od 20 paczek miesięcznie do 30 000 paczek miesięcznie. Wszystko udokumentowane na YouTube

WoB

Wszystko o Biznesie

Znajdź mnie:

Zmiany w parametrze Rozmiar na Allegro od 8 kwietnia

Od 8 kwietnia parametr Rozmiar ulega zmianom. Usuwane są niektóre wartości w tym rozmiary brytyjskie i niepasujące do kategorii. Wartości takie jak “mniejszy niż XS” i “niestandardowy” również zostaną usunięte. Uzupełnienie parametru Rozmiar w ofertach jest obowiązkowe.

Od 8 kwietnia wprowadzane są następujące zmiany w parametrze Rozmiar:

  1. Usunięcie wartości oznaczających ten sam rozmiar w różnych tabelach rozmiarowych, na przykład rozmiary brytyjskie, takie jak 8 czy 10.
  2. Usunięcie wartości, które nie pasują do asortymentu danej kategorii, na przykład rozmiar dziecięcy 92 w kategorii Moda – Odzież, Obuwie, Dodatki – Odzież damska – Sukienki.
  3. Usunięcie wartości takich jak “mniejszy niż XS” i “niestandardowy”.

Jeśli podajesz te wartości przestaną one być widoczne w Twoich ofertach to oznacza, że kupujący nie zobaczą informacji o rozmiarze w sekcji z parametrami na stronie oferty. Parametr Rozmiar jest obowiązkowy dlatego zalecamy jak najszybsze uzupełnienie go w swoich ofertach dopóki nie uzupełnisz tego parametru, nie będziesz mógł wznowić oferty ani zapisać w niej zmian.