W ciągu 4 lat zbudowałem firmę od 20 paczek miesięcznie do 30 000 paczek miesięcznie. Wszystko udokumentowane na YouTube

WoB

Wszystko o Biznesie

Znajdź mnie:

Allegro One wprowadza zmiany – UPS i DPD obsługują przesyłki

Od 17 kwietnia, Allegro One wprowadza dwóch kurierów – UPS i DPD – do obsługi przesyłek. Dodatkowo, Allegro One (Punkt, Box, Kurier) będzie dostępne w wybranych miastach w Polsce. Przesyłki, które będzie odbierał kurier DPD, rozliczysz i nadasz tak samo, jak do tej pory w przypadku kuriera UPS.

Od 17 kwietnia, Allegro One wprowadza zmiany w obsłudze przesyłek. Teraz, przesyłki nadane metodą Allegro One (Punkt, Box) będą obsługiwane przez dwóch kurierów – UPS i DPD. Dodatkowo, Allegro One (Punkt, Box, Kurier) będzie dostępne w wybranych miastach w Polsce. Jeśli w swoich cennikach udostępniasz metodę Allegro One (Punkt, Box), od 17 kwietnia zacznie być dodawany kolejny kurier – DPD. Proces ten może potrwać do 2 tygodni.

Kurier do obsługi przesyłki będzie przypisywany automatycznie, co oznacza, że nie będzie możliwości samodzielnego wyboru usług kurierskich. Ważne jest, aby zwrócić uwagę, któremu kurierowi przekazujesz przesyłkę i upewnić się, że jest to kurier przypisany do konkretnej paczki.

Przesyłki, które będzie odbierał kurier DPD, rozliczysz i nadasz tak samo, jak do tej pory w przypadku kuriera UPS.

Dla metody Allegro One (Punkt, Box), maksymalne ceny, które możesz ustawić w cenniku dostawy to 9,99 zł – niezależnie od kuriera, który będzie obsługiwać Twoje przesyłki.