W ciągu 4 lat zbudowałem firmę od 20 paczek miesięcznie do 30 000 paczek miesięcznie. Wszystko udokumentowane na YouTube

WoB

Wszystko o Biznesie

Znajdź mnie:

Zmiany w Centrum Wiadomości na Allegro dotyczące statusów przesyłek

Od 18 marca w Centrum Wiadomości Allegro przestało wyświetlać statusy przesyłek. Kupujący mogą teraz sprawdzić status swoich przesyłek w zakładce “Moje zakupy”, poprzez automatyczne powiadomienia wysyłane po zakupie. Gdy kupujący skontaktuje się ze sprzedającym przez Centrum Wiadomości z pytaniem o status przesyłki, otrzyma automatyczną odpowiedź od chatbota ze statusem przesyłki.

Od 18 marca w Centrum Wiadomości Allegro przestało wyświetlać statusy przesyłek. Kupujący mogą teraz sprawdzić status swoich przesyłek w zakładce “Moje zakupy”, poprzez automatyczne powiadomienia wysyłane po zakupie. Gdy kupujący skontaktuje się ze sprzedającym przez Centrum Wiadomości z pytaniem o status przesyłki, otrzyma automatyczną odpowiedź od chatbota ze statusem przesyłki. Zmiana ma na celu uczynienie Centrum Wiadomości bardziej przejrzystym same informacje o statusach przesyłek zajmowały dużo miejsca co mogło utrudniać wymianę wiadomości lub przeglądanie już istniejącej korespondencji.