W ciągu 4 lat zbudowałem firmę od 20 paczek miesięcznie do 30 000 paczek miesięcznie. Wszystko udokumentowane na YouTube

WoB

Wszystko o Biznesie

Znajdź mnie:

Już wkrótce ruszają zapisy do cyklicznego raportowania CO2 wysyłek w Inpost

InPost niebawem rusza z narzędziem dla e-commerce – Kalkulator Śladu Węglowego przesyłek. Nowe narzędzie umożliwi przedsiębiorcom generowanie cyklicznego raportu śladu węglowego ich przesyłek.

InPost w odpowiedzi na rosnącą świadomość ekologiczną wprowadza nowy kalkulator śladu węglowego Przesyłek. To narzędzie umożliwi przedsiębiorcom zarządzanie śladem węglowym ich przesyłek, przyczyniając się do globalnej walki ze zmianami klimatycznymi. Kalkulator będzie dostępny na dedykowanej stronie, gdzie klienci będą mogli zawnioskować o kwartalne raporty dotyczące emisji CO2 generowanej przez ich przesyłki. Aby otrzymywać raporty, konieczne będzie podanie numeru NIP, numeru klienta zarejestrowanego w systemie oraz adresu e-mail zarejestrowanego w bazie firmy. Raporty będą uwzględniały emisje z działalności operacyjno-finansowej związanej z transportem paczek, z podziałem na WTW (Well-to-Wheel) i TTW (Tank-to-Wheel). Metodyka i założenia przyjęte przez InPost zostały niezależnie zweryfikowane przez Deloitte Advisory sp. z o.o.sp. k. zgodnie z wytycznymi GHG Protocol.