W ciągu 4 lat zbudowałem firmę od 20 paczek miesięcznie do 30 000 paczek miesięcznie. Wszystko udokumentowane na YouTube

WoB

Wszystko o Biznesie

Znajdź mnie:

II Edycja BaseLinker EXPO 2024 – 14.05

BaseLinker Expo 2024 to najważniejsze wydarzenie e-commerce w Europie Środkowo-Wschodniej, które odbędzie się 14 maja 2024 w ICE Kraków. Na Expo spotkasz czołowych przedstawicieli europejskiego e-commerce i zainspirujesz się do rozwoju swojego biznesu.

BaseLinker EXPO 2024 to wydarzenie, które odbędzie się 14 maja w ICE Kraków. Jest to miejsce, gdzie innowacyjność spotyka się z praktycznymi umiejętnościami, a możliwości rozwoju biznesu są na wyciągnięcie ręki. Tegoroczny temat przewodni to “Zdobądź nowe rynki z BaseLinker i skaluj biznes 20x szybciej!”. Wydarzenie to oferuje więcej scen i prelekcji niż kiedykolwiek wcześniej, co daje uczestnikom szereg możliwości do nauki i rozwoju. Nowe sale warsztatowe zapewniają przestrzeń do praktycznego stosowania nowo nabytej wiedzy, a dziesiątki wystawców prezentują najnowsze produkty i usługi dostępne na rynku. Jednym z najważniejszych elementów EXPO jest rozbudowana Strefa BaseLinker. Jest to miejsce, gdzie uczestnicy mogą dowiedzieć się więcej o produktach i usługach BaseLinker, a także skorzystać z ekskluzywnych ofert. Dodatkowo, uczestnicy będą mieli dostęp do specjalnej aplikacji eventowej. Aplikacja ta ułatwi networking, umożliwiając uczestnikom łatwe nawiązywanie kontaktów i wymianę informacji.

Link do wydarzenia