W ciągu 4 lat zbudowałem firmę od 20 paczek miesięcznie do 30 000 paczek miesięcznie. Wszystko udokumentowane na YouTube

WoB

Wszystko o Biznesie

Znajdź mnie:

 Zmiany w wypłatach za zamówienia z płatnością przy odbiorze na Allegro

Allegro wprowadza zmiany w sposobie wypłat za zamówienia z płatnością przy odbiorze. Od 4 czerwca wpłaty od kupujących za przesyłki pobraniowe będą widoczne w osobnej sekcji w zakładce Środki i historia operacji. Informacja o wpłacie pojawi się tam najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych od momentu odebrania przesyłki przez kupującego. Pieniądze będą automatycznie wypłacane raz…

Od 4 czerwca 2024 roku Allegro wprowadza zmiany w sposobie wypłat za zamówienia z płatnością przy odbiorze. Dotyczy to takich metod dostawy jak Allegro Kurier UPS pobranie, Allegro Kurier DPD pobranie, Allegro Odbiór w Punkcie DPD Pickup pobranie oraz Allegro One Kurier pobranie.

Od 4 czerwca wpłaty od kupujących za przesyłki pobraniowe będą widoczne w osobnej sekcji w zakładce Środki i historia operacji. Informacja o wpłacie pojawi się tam najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych od momentu odebrania przesyłki przez kupującego. Pieniądze będą automatycznie wypłacane raz dziennie na wskazany rachunek bankowy.

Po 4 czerwca w zakładce Środki i historia operacji pojawi się nowa sekcja: Ustawienia wypłat PLN za przesyłki pobraniowe Allegro Standard. Jeśli udostępniasz w swoich ofertach metody dostawy za pobraniem, to automatycznie ustawiony zostanie ten sam rachunek, którego używasz do wypłat w złotówkach. Możesz go w każdej chwili zmienić.

Szczegóły wypłat można sprawdzić w zakładce Środki i historia operacji. Po 4 czerwca pojawi się tam opcja “pokaż tylko wpłaty za przesyłki pobraniowe Allegro Standard”. Nowe wpłaty za przesyłki pobraniowe Allegro Standard znajdziesz tylko w tej zakładce. Szczegóły wpłat, które Twoi klienci zrobili od 1 sierpnia 2023 do 3 czerwca 2024, sprawdzisz w zakładce Wypłaty za przesyłki pobraniowe Allegro Standard.