W ciągu 4 lat zbudowałem firmę od 20 paczek miesięcznie do 30 000 paczek miesięcznie. Wszystko udokumentowane na YouTube

WoB

Wszystko o Biznesie

Znajdź mnie:

Zmiany w stawkach za wyświetlanie reklam na Allegro

Allegro wprowadza zmiany w stawkach za wyświetlanie reklam graficznych. Od 29 maja stawki będą zależeć od miejsca wyświetlania reklamy.

Allegro wprowadza zmiany w stawkach za wyświetlanie reklam. Do tej pory koszt minimalny wyświetlania reklam graficznych wynosił 9 zł niezależnie od miejsca wyświetlania. Od 29 maja stawka minimalna będzie zależeć od miejsca wyświetlania reklamy. Na stronie głównej Allegro stawka wyniesie 12 zł, natomiast na górze i na dole strony z wynikami wyszukiwania oraz na stronie oferty – 11 zł. Po lewej stronie wyników wyszukiwania na liście ofert stawka również wyniesie 11 zł, a w podpowiedziach wyszukiwania – 9 zł. Jeśli 29 maja maksymalna stawka CPM w aktywnych grupach reklam będzie niższa od nowych minimalnych stawek, Allegro zwiększy jej wartość do nowych minimalnych wartości CPM. Nowe stawki będą obowiązywać do końca trwania reklam. Dzięki temu reklama będzie wyświetlana we wszystkich wybranych miejscach.