W ciągu 4 lat zbudowałem firmę od 20 paczek miesięcznie do 30 000 paczek miesięcznie. Wszystko udokumentowane na YouTube

WoB

Wszystko o Biznesie

Znajdź mnie:

Zmiany w metodach dostawy Allegro DHL

Jeśli obecnie korzystasz tylko z niektórych metod dostawy Allegro DHL, Allegro daje Ci możliwość decyzji czy chcesz dodać do swoich cenników inne metody tego przewoźnika. Po 25 marca 2024 Allegro automatycznie włączy w Twoich cennikach metody dostawy Allegro DHL, których jeszcze nie masz. Decyzję o nowych metodach dostawy w swoich cennikach możesz podjąć do 25…

Jeśli obecnie korzystasz tylko z niektórych metod dostawy Allegro DHL, Allegro daje Ci możliwość decyzji czy chcesz dodać do swoich cenników inne metody tego przewoźnika. Po 25 marca 2024 Allegro automatycznie włączy w Twoich cennikach metody dostawy Allegro DHL, których jeszcze nie masz. Oto, jakie nowe metody dostawy mogą zostać dodane do Twoich cenników w zależności od obecnie używanych metod:

  • Jeśli masz w cenniku metodę Allegro Odbiór w Punkcie DHL oraz przynajmniej jedną metodę dostawy do automatu paczkowego, Allegro włączy w Twoim cenniku Allegro Automat DHL POP Box.
  • Jeśli masz w cenniku metodę Allegro Automat DHL POP Box, Allegro włączy w Twoim cenniku Allegro Odbiór w Punkcie DHL.
  • Jeśli masz w cenniku metodę Allegro Kurier DHL, Allegro włączy w Twoim cenniku Allegro Automat DHL POP Box i/lub Allegro Odbiór w Punkcie DHL.
  • Jeśli masz w cenniku metodę Allegro Kurier DHL oraz przynajmniej jedną metodę dostawy do punktu lub automatu paczkowego, Allegro włączy w Twoim cenniku Allegro Odbiór w Punkcie DHL.

Paczki innymi metodami Allegro DHL nadal będziesz mógł nadać tak, jak do tej pory – podczas podjazdu kuriera lub w punktach nadań i automatach DHL. Pamiętaj, aby sprawdzić, czy Twoje przesyłki nie przekraczają maksymalnych wymiarów i wagi. Decyzję o nowych metodach dostawy w swoich cennikach możesz podjąć do 25 marca 2024 włącznie. Jeśli do tego czasu nie podejmiesz decyzji, 26 marca Allegro zacznie dodawać do Twoich cenników nowe metody dostawy. Proces ten może zająć kilka dni od momentu, kiedy Allegro wprowadzi zmiany będziesz mógł samodzielnie usunąć je z cenników w ustawieniach dostawy.