W ciągu 4 lat zbudowałem firmę od 20 paczek miesięcznie do 30 000 paczek miesięcznie. Wszystko udokumentowane na YouTube

WoB

Wszystko o Biznesie

Znajdź mnie:

Zmiany w Allegro Smart! Sprawdzanie polskiego adresu zwrotu od 7 marca

Allegro wprowadza zmiany od 7 marca – Twój adres zwrotu musi być teraz w Polsce, aby Twoje oferty mogły nosić oznaczenie Smart!. Zmiana ta dotyczy produktów, które są wysyłane z Polski oraz dostawa jest na terenie Polski.

Od 7 marca, Allegro Smart! wprowadza zmiany dotyczące adresu zwrotu w ofertach.

  • Obecna sytuacja: Oferty są oznaczane jako Smart!, jeśli spełniają określone warunki dotyczące sprzedaży i ofert. Jednym z tych warunków jest dodanie warunków zwrotu do ofert.
  • Zmiana: Allegro Smart! zacznie sprawdzać, czy w ofertach podany jest polski adres zwrotu. Kontrola ta będzie dotyczyła tylko ofert, w których produkty są wysyłane z Polski, dostawa jest oferowana na terenie Polski, a metody dostawy kwalifikują do Allegro Smart!
  • Konsekwencje dla sprzedawców:
    • Jeśli w ofertach podany jest polski adres zwrotu, sprzedawcy powinni upewnić się, że jest on poprawny. Jeśli tak, nie zmieni się nic. Jeśli nie, adres powinien zostać poprawiony, aby po 7 marca zachować oznaczenie Smart! w tych ofertach.
    • Jeśli w ofertach podany jest zagraniczny adres zwrotu, powinien on zostać zmieniony na adres znajdujący się na terenie Polski. W przeciwnym razie, oferty z zagranicznym adresem zwrotu stracą oznaczenie Smart! po 7 marca.