W ciągu 4 lat zbudowałem firmę od 20 paczek miesięcznie do 30 000 paczek miesięcznie. Wszystko udokumentowane na YouTube

WoB

Wszystko o Biznesie

Znajdź mnie:

Wymóg wyboru prawidłowej kategorii dla produktów na Allegro od 15 kwietnia 2024

Od 15 kwietnia 2024, Allegro będzie wymagać, aby wszystkie sprzedawane produkty były umieszczone w odpowiednich kategoriach. Zmiana ma na celu ułatwienie procesu wyszukiwania i katalogowania produktów, poprzez wykorzystanie parametrów związanych z kategorią produktu, by umożliwić Kupującemu dotarcie do wszystkich ofert z produktem, który chce kupić.

Od 15 kwietnia 2024, Allegro będzie wymagać, aby wszystkie sprzedawane produkty były umieszczone w odpowiednich kategoriach. Ta zmiana ma na celu ułatwienie procesu wyszukiwania i katalogowania produktów, poprzez wykorzystanie parametrów związanych z kategorią produktu. Parametry te są kluczowe dla poprawnej prezentacji ofert, gdy kupujący korzysta z filtrów na liście ofert dodatkowo,pomagają one w prawidłowym skatalogowaniu produktu w ofercie sprzedawcy. Allegro zaleca unikanie wystawiania ofert w kategoriach o nazwie “Pozostałe”, ze względu na trudności związane z wyborem parametrów opisujących cechy wspólne dla wszystkich produktów z tej kategorii. Brak odpowiednich parametrów może utrudnić kupującym dotarcie do wszystkich ofert z produktem, który chcą kupić.