W ciągu 4 lat zbudowałem firmę od 20 paczek miesięcznie do 30 000 paczek miesięcznie. Wszystko udokumentowane na YouTube

WoB

Wszystko o Biznesie

Znajdź mnie:

Przejście na nową metodę wysyłki produktów cyfrowych na Allegro: 'wysyłka e-mail’

Zmiany w wysyłce produktów cyfrowych. Stara metoda wysyłki elektronicznej (e-mail) jest stopniowo usuwana. Teraz, sprzedawcy mogą oferować wysyłkę produktów cyfrowych tylko za pomocą nowej metody – Wysyłka e-mail.

Od dzisiaj nie jest już możliwe oferowanie starej metody wysyłki produktów cyfrowych. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią od dzisiaj zaczyna się stopniowe usuwanie starej metody wysyłki produktów cyfrowych, czyli Wysyłki elektronicznej (e-mail) z cenników. Proces ten może potrwać kilka dni.

Teraz możliwe jest oferowanie klientom wysyłki produktów cyfrowych tylko za pomocą metody Wysyłka e-mail. Dzięki temu można wybrać, do którego z 24 dostępnych krajów chce się wysyłać produkty, a także udostępnić wysyłkę do Czech na allegro.cz i do Słowacji na allego.sk.

Oto, co to oznacza:

  • Jeśli w cenniku jest tylko stara metoda Wysyłka elektroniczna (e-mail), zostanie ona zastąpiona metodą Wysyłka e-mail do Polski. Aby oferować wysyłkę elektroniczną do innych krajów, trzeba samodzielnie zmienić to w cenniku.
  • Jeśli w cenniku jest stara metoda Wysyłka elektroniczna (e-mail) oraz inne metody dostawy, stara metoda zostanie usunięta. Jeśli sprzedawane są w ofercie produkty cyfrowe, trzeba edytować lub dodać nowy cennik, wybrać metodę Wysyłka e-mail i zaznaczyć, do jakich krajów chce się sprzedawać. Metody Wysyłka e-mail nie można łączyć z innymi metodami dostawy.
  • Od dzisiaj, jeśli będą wprowadzane zmiany w cenniku, z którego jeszcze nie usunięto starej metody Wysyłka elektroniczna (e-mail), taki cennik będzie można zapisać tylko wtedy, gdy stara metoda zostanie samodzielnie usunięta.