W ciągu 4 lat zbudowałem firmę od 20 paczek miesięcznie do 30 000 paczek miesięcznie. Wszystko udokumentowane na YouTube

WoB

Wszystko o Biznesie

Znajdź mnie:

OLX nowy system ocen i zmiany w kategoriach od 11 maja

Serwis OLX wprowadza aktualizację regulaminu, która wprowadza nowy system ocen, zmiany w kategoriach i listę przedmiotów zabronionych.

Serwis OLX ogłosił aktualizację swojego regulaminu, która wejdzie w życie 11 maja 2024 r. Aktualizacja jest konieczna, aby dostosować regulamin do nadchodzących zmian na platformie oraz doprecyzować obowiązujące postanowienia. Najważniejszą zmianą jest wprowadzenie nowego systemu ocen, który pozwoli użytkownikom na ocenę zakupów z przesyłką OLX. Dotychczasowy system ocen będzie stopniowo zastępowany nowym. Wśród innych zmian, OLX dodaje obrączkomaty dla gołębi do listy przedmiotów zakazanych. Ponadto wprowadzono zmiany w drzewie kategorii, w tym utworzenie podkategorii “Akcesoria” w kategorii “Rolnictwo” oraz “Części do maszyn i urządzeń” w kategorii “Dla Firm”. OLX zmniejsza również limity darmowych ogłoszeń w wybranych podkategoriach w kategorii “Sport i Hobby”.