W ciągu 4 lat zbudowałem firmę od 20 paczek miesięcznie do 30 000 paczek miesięcznie. Wszystko udokumentowane na YouTube

WoB

Wszystko o Biznesie

Znajdź mnie:

Od dziś przygotujesz swoje oferty na allegro.sk

Od dziś na allegro․pl zobaczysz nowe opcje, dzięki którym możesz zarządzać ofertami na słowackim rynku. Jak będzie działać allegro.sk Działanie allegro.sk będzie podobne do allegro.cz. Nie musisz zakładać nowego konta ani ponownie wystawiać swoich ofert. Wszystko jest zgodne z zasadą: wystawiaj raz – sprzedawaj wszędzie. Co nowego Allegro dodało nowe opcje do zarządzania ofertami na…

Od dziś na allegro․pl zobaczysz nowe opcje, dzięki którym możesz zarządzać ofertami na słowackim rynku.

Jak będzie działać allegro.sk

Działanie allegro.sk będzie podobne do allegro.cz. Nie musisz zakładać nowego konta ani ponownie wystawiać swoich ofert. Wszystko jest zgodne z zasadą: wystawiaj raz – sprzedawaj wszędzie.

Co nowego

Allegro dodało nowe opcje do zarządzania ofertami na kilku rynkach w zakładce Mój asortyment i formularzu wystawiania. Możesz zgłosić swoje oferty do udostępnienia na allegro.sk i uzupełnić w nich brakujące elementy.

Jak to wpłynie na jakość Twojej sprzedaży

Twoje działania na rynku słowackim będą uwzględniane w panelu Jakość mojej sprzedaży. Będziemy sumować wyniki ze wszystkich rynków. Przez pierwsze tygodnie nie będzie wliczana ocena ze sprzedaży i poleceń od kupujących ze Słowacji do statystyk.

Co możesz teraz zrobić

Zanim wprowadzisz produkty na rynek słowacki, upewnij się, że spełniasz wszystkie wymagane warunki prawne. Dodaj do swoich cenników przynajmniej jedną z metod dostaw do Słowacji. W zakładkach Warunki zwrotów, Warunki reklamacji i Informacje o gwarancjach opisz oddzielne warunki dla allegro.sk, zgodne z zasadami sprzedaży w Słowacji. Dodaj tam również tłumaczenia na język słowacki. Dodaj do swoich ofert niezbędne informacje, które spełniają warunki allegro.sk.