W ciągu 4 lat zbudowałem firmę od 20 paczek miesięcznie do 30 000 paczek miesięcznie. Wszystko udokumentowane na YouTube

WoB

Wszystko o Biznesie

Znajdź mnie:

Nowy regulamin OLX zmiany od 14 marca 2024

OLX wprowadza nowy regulamin od 14 marca 2024 r., który przynosi zmiany dla Kupujących. Rozszerzenie Pakietu Ochronnego ma na celu zapewnienie szerszej ochrony dla kupujących, dotyczącej nowych ogłoszeń, przedłużonych ogłoszeń oraz transakcji z Przesyłką OLX. Dodatkowo regulamin precyzyjniej opisuje proces zakupu przedmiotu za pośrednictwem czatu w serwisie.

Z dniem 14 marca 2024 r. wprowadzane są istotne zmiany w Regulaminie Serwisu OLX. Zmiany te są wynikiem decyzji Prezesa UOKiK z dnia 26 lutego 2024 r. Poniżej przedstawiam najważniejsze z nich:

  1. Rozszerzenie zakresu Pakietu Ochronnego: Kupujący korzystający z usługi Pakiet Ochronny będą teraz objęci szerszą ochroną. Dotyczy to ogłoszeń opublikowanych w serwisie po raz pierwszy, ogłoszeń przedłużonych oraz transakcji z Przesyłką OLX zawartych po dacie wejścia w życie nowego regulaminu.
  2. Doprecyzowanie postanowień związanych z wyborem sposobu zakupu Przedmiotu: W nowym regulaminie opisano istniejącą już ścieżkę zakupu przedmiotu ogłoszenia przy wykorzystaniu czatu w Serwisie.

Sprzedając i kupując towar z Przesyłką OLX zostaniesz poproszony o akceptację nowego regulaminu serwisu.