W ciągu 4 lat zbudowałem firmę od 20 paczek miesięcznie do 30 000 paczek miesięcznie. Wszystko udokumentowane na YouTube

WoB

Wszystko o Biznesie

Znajdź mnie:

Nowe warunki Allegro Smart! na allegro.cz od 31 lipca

Allegro wprowadza zmiany w warunkach Allegro Smart! na allegro.cz. Od 31 lipca, oferty będą oznaczane jako Smart! na allegro.cz tylko wtedy, gdy będą zawierały metody dostawy Allegro International Kurier Czechy oraz Allegro International Odbiór w Punkcie Czechy lub Allegro International Automaty Paczkowe Czechy. Pozostałe warunki Allegro Smart! na allegro.cz pozostaną bez zmian.

Allegro zapowiada zmiany w warunkach Allegro Smart! na allegro.cz. Od 31 lipca, aby oferty były oznaczone jako Smart! na allegro.cz, będą musiały zawierać metody dostaw Allegro International Czechy. Obecnie, jeśli sprzedawca ma konto firmowe i wysyła przesyłki z Polski do Czech, jego oferty są oznaczane jako Smart! na allegro.cz, pod warunkiem spełnienia określonych warunków dotyczących sprzedaży i ofert. Od 31 lipca, oferty będą oznaczane jako Smart! na allegro.cz tylko wtedy, gdy będą zawierały metody dostawy Allegro International Kurier Czechy oraz Allegro International Odbiór w Punkcie Czechy lub Allegro International Automaty Paczkowe Czechy. Pozostałe warunki Allegro Smart! na allegro.cz pozostaną bez zmian. Jeśli sprzedawca oferuje produkty, które nie mogą być umieszczone w automacie paczkowym lub punkcie odbioru i nie udostępnia takich metod dostawy, nie musi spełniać nowego warunku. Jego oferty zostaną oznaczone ikoną Smart!, gdy doda do cenników metodę Allegro International Kurier Czechy oraz spełni pozostałe dwa warunki – dotyczące jakości sprzedaży i adresu zwrotu.