W ciągu 4 lat zbudowałem firmę od 20 paczek miesięcznie do 30 000 paczek miesięcznie. Wszystko udokumentowane na YouTube

WoB

Wszystko o Biznesie

Znajdź mnie:

Nowa edycja kampanii ‘Gwarancja Najniższej Ceny’ na Allegro

Allegro uruchamia nową edycję kampanii “Gwarancja Najniższej Ceny”. Kupujący, którzy znajdą ten sam produkt taniej w ciągu 72 godzin od zakupu, otrzymają zwrot różnicy ceny powiększony o 50%. Sprzedający nie ponoszą żadnych strat a różnica jest zwracana przez Allegro w formie kuponu. Kampania trwa od 1 do 30 kwietnia.

Od 1 do 30 kwietnia Allegro wprowadza kolejną edycję swojej akcji “Gwarancja Najniższej Ceny”. Kupujący, którzy zakupią produkt z oznaczeniem “Gwarancja Najniższej Ceny” i znajdą ten sam produkt w niższej cenie w jednym z wymienionych sklepów w ciągu 72 godzin od zakupu otrzymają zwrot różnicy ceny powiększony o 50%. Różnica jest zwracana przez Allegro w formie kuponu. Allegro codziennie porównuje ceny ofert produktów na swojej platformie z cenami w ofertach produktów kilkudziesięciu innych sklepów i platform zakupowych. Oznaczenie “Gwarancja Najniższej Ceny” jest przyznawane automatycznie ofertom, które spełniają warunki akcji.

Oznaczenie “Gwarancja Najniższej Ceny” jest bezpłatne i będzie wyświetlane do 30 kwietnia tak długo jak długo oferta będzie spełniać warunki akcji. Produkty z “Gwarancją Najniższej Ceny” są oznaczone kolorem zielonym.