W ciągu 4 lat zbudowałem firmę od 20 paczek miesięcznie do 30 000 paczek miesięcznie. Wszystko udokumentowane na YouTube

WoB

Wszystko o Biznesie

Znajdź mnie:

Dynamiczny wzrost marketplace EmpikPlace

Marketplace EmpikPlace zanotował imponujący wzrost i planuje dalszy rozwój. Osiągnął już kamienie milowe – 10 mln dostępnych ofert i 11 mln zamówień zrealizowanych przez zewnętrznych sprzedawców.

Platforma marketplace Empiku po kolejnym udanym roku nie zwalnia tempa. W ciągu 7 lat swojej działalności, stała się jedną z głównych dźwigni wzrostu Empiku, odpowiadając dziś za ponad 1/3 całej sprzedaży online. Mimo dynamicznych zmian na polskim rynku marketplace’ów, EmpikPlace notuje stałe wzrosty.

Planuje zwiększyć liczbę sprzedawców, a jej wzrost jest ośmiokrotnie szybszy niż rynek. Osiągnęła już kamienie milowe – 10 mln dostępnych ofert i 11 mln zamówień zrealizowanych przez sprzedawców zewnętrznych. Sprzedawcy coraz częściej dywersyfikują platformy na których są obecni, poszukując nowych sposobów wyróżnienia swojej oferty. Dane z wewnętrznego badania Empiku potwierdzają, że ponad połowa sprzedawców EmpikPlace prowadzi swój sklep na czterech lub więcej platformach.