W ciągu 4 lat zbudowałem firmę od 20 paczek miesięcznie do 30 000 paczek miesięcznie. Wszystko udokumentowane na YouTube

WoB

Wszystko o Biznesie

Znajdź mnie:

DHL eCommerce Polska i Żabka wchodzą na nowy poziom współpracy

DHL eCommerce Polska i sieć sklepów Żabka ogłosiły nawiązanie bezpośredniej współpracy, co ma przynieść korzyści obu stronom. Nowy model współpracy ma na celu zwiększenie efektywności i optymalizację procesów.

DHL eCommerce Polska i sieć sklepów Żabka podjęły decyzję o przejściu na model bezpośredniej współpracy. Nowy model ma na celu zwiększenie efektywności sieci DHL POP i zoptymalizowanie procesu zarządzania przesyłkami.

Współpraca ta ma swoje korzenie w partnerstwie, które rozpoczęło się w 2017 roku i od tego czasu przynosi obopólne korzyści biznesowe. W ostatnich latach obie firmy obserwowały znaczne wzrosty wolumenów paczek obsługiwanych w punktach DHL, zlokalizowanych w sklepach sieci Żabka. Przejście na bezpośredni model współpracy ma na celu dalszy rozwój obu firm i stworzenie większych możliwości realizacji wspólnych działań. Punkty DHL POP nadal będą zlokalizowane w sklepach sieci Żabka, a współpraca będzie nie tylko kontynuowana, ale także rozwijana, co ma przynieść nowy poziom efektywności. DHL posiada swoje punkty odbioru w niemal wszystkich sklepach sieci Żabka, a usługi DHL były w minionych latach sukcesywnie udoskonalane. Obecnie klienci mogą tam m.in. nadawać i odbierać przesyłki, także bez etykiety oraz za pobraniem.