W ciągu 4 lat zbudowałem firmę od 20 paczek miesięcznie do 30 000 paczek miesięcznie. Wszystko udokumentowane na YouTube

WoB

Wszystko o Biznesie

Znajdź mnie:

Awaria systemu płatności Blik banki informują o problemach

Klienci Banku Pekao, mBanku oraz Banku Millennium doświadczają problemów z płatnościami Blik. Awaria, która rozpoczęła się w środę przed południem, uniemożliwia płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych, przelewy na numer telefonu oraz wypłaty gotówki z bankomatów. Przedstawicielka Blika, Klaudia Rombalska, zapewnia, że operator intensywnie pracuje nad rozwiązaniem problemu.

Doszło do awarii systemu płatności Blik Klienci Banku Pekao, mBanku oraz Banku Millennium nie mogą obecnie korzystać z płatności Blik. Nie jest możliwe dokonanie płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych, wykonanie przelewu na numer telefonu oraz wypłata gotówki z bankomatów. Informacje o problemach zaczęły napływać na stronę serwisu Downdetector, który gromadzi informacje o awariach. Przedstawicielka Blika, Klaudia Rombalska, poinformowała, że operator “intensywnie” pracuje nad rozwiązaniem problemu i będzie informować o wszelkich zmianach sytuacji na bieżąco.