W ciągu 4 lat zbudowałem firmę od 20 paczek miesięcznie do 30 000 paczek miesięcznie. Wszystko udokumentowane na YouTube

WoB

Wszystko o Biznesie

Znajdź mnie:

Automatyczne tłumaczenia na język angielski w Allegro od 18 kwietnia

Allegro wprowadza zmiany w tłumaczeniach ofert. Od 18 kwietnia wszystkie oferty wystawione na Allegro będą automatycznie tłumaczone na język angielski. Zmiana ma na celu ułatwienie zakupów dla klientów, którzy w ustawieniach konta mają wybrany język angielski.

Allegro wprowadza zmiany w swoim systemie tłumaczeń. Od 18 kwietnia wszystkie oferty, które sprzedawcy wystawiają na Allegro będą automatycznie tłumaczone na język angielski. Dotychczas tłumaczenia były dostępne tylko dla ofert, które zawierały cennik z metodami dostawy do krajów innych niż Polska. Nowa funkcja ma na celu ułatwienie zakupów dla klientów, którzy w ustawieniach konta mają wybrany język angielski. Sprzedawcy będą mieli możliwość edycji tłumaczeń lub dodania własnych wersji. Jeżeli 18 kwietnia sprzedawcy będą mieli aktywne oferty, które nie mają tłumaczenia na język angielski Allegro doda tłumaczenie w ciągu 10 dni.