W ciągu 4 lat zbudowałem firmę od 20 paczek miesięcznie do 30 000 paczek miesięcznie. Wszystko udokumentowane na YouTube

WoB

Wszystko o Biznesie

Znajdź mnie:

Amazon skraca okres zwrotów do 14 dni

Amazon wprowadza istotne zmiany w swojej polityce zwrotów. Okres zwrotu dla wielu produktów zostanie skrócony z 30 do 14 dni. Nowe przepisy wejdą w życie po okresie przejściowym kończącym się 25 kwietnia.

Amazon wprowadza zmiany w swojej polityce zwrotów. Dotychczas klienci mieli 30 dni na zwrot niechcianych produktów, ale nowe przepisy skracają ten okres do 14 dni informuje winfuture.de. Nowa polityka dotyczy wielu kategorii produktów sprzedawanych na platformie, w tym kamer, artykułów biurowych, routerów, komputerów stacjonarnych, gier wideo, muzyki i filmów DVD. Wyjątkiem są produkty własne Amazona, takie jak głośniki i czytniki e-booków, oraz używane lub odnowione produkty Amazon Renewed. Nowe zasady wejdą w życie po okresie przejściowym, który kończy się 25 kwietnia. Po tym terminie sprzedawcy nie będą już zobowiązani do przyjmowania zwrotów przedmiotów otrzymanych przez kupującego ponad 14 dni temu chociaż mogą to robić dobrowolnie.