W ciągu 4 lat zbudowałem firmę od 20 paczek miesięcznie do 30 000 paczek miesięcznie. Wszystko udokumentowane na YouTube

WoB

Wszystko o Biznesie

Znajdź mnie:

Allegro wystartowało na słowackim rynku!

Allegro właśnie wystartowała na słowackim rynku! Kupujący ze Słowacji mogą już korzystać z nowej strony, a sprzedawcy mają okazję rozszerzyć swoje działania na zagraniczny teren. Choć nadal trwają prace nad niektórymi funkcjonalnościami, to już teraz warto wykorzystać pierwsze dni na allegro.sk i przygotować się do efektywnej sprzedaży na słowackim rynku.

Allegro właśnie uruchomiło swoją platformę w Słowacji! Kupujący ze Słowacji mogą już korzystać z nowej strony i robić zakupy, możesz również zacząć sprzedawać na słowackim rynku.

Choć strona allegro.sk jest już dostępna nadal trwają prace nad niektórymi funkcjonalnościami. Kupujący ze Słowacji będą stopniowo odkrywać możliwości platformy jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą na allegro.sk, warto wykorzystać pierwsze dni, aby przetestować nowe możliwości i dostosować swoją firmę do efektywnej działalności na słowackim rynku.

Zalecenia dotyczące rozpoczęcia działalności na rynku słowackim