W ciągu 4 lat zbudowałem firmę od 20 paczek miesięcznie do 30 000 paczek miesięcznie. Wszystko udokumentowane na YouTube

WoB

Wszystko o Biznesie

Znajdź mnie:

Allegro wprowadza zmiany w parametrze rozmiar

Allegro dokonuje zmian w parametrze rozmiar, aby ułatwić wyszukiwanie ofert i zwiększyć widoczność ofert sprzedawców. Zacznie usuwać niektóre wartości, takie jak rozmiary z różnych tabel rozmiarowych oznaczające ten sam rozmiar, wartości niepasujące do asortymentu danej kategorii oraz wartości “mniejszy niż XS” i “niestandardowy”.

Allegro od 8 kwietnia wprowadza zmiany w parametrze rozmiar. Celem jest uporządkowanie dostępnych wartości co ma ułatwić kupującym wyszukiwanie ofert z interesującym ich rozmiarem. W wybranych kategoriach Allegro zacznie usuwać niektóre wartości, takie jak rozmiary z różnych tabel rozmiarowych oznaczające ten sam rozmiar, wartości niepasujące do asortymentu danej kategorii oraz wartości “mniejszy niż XS” i “niestandardowy”. Jeśli sprzedawcy w parametrze rozmiar podają wartości, które Allegro planuje usunąć, te wartości przestaną być widoczne w ich ofertach.