W ciągu 4 lat zbudowałem firmę od 20 paczek miesięcznie do 30 000 paczek miesięcznie. Wszystko udokumentowane na YouTube

WoB

Wszystko o Biznesie

Znajdź mnie:

Allegro przywraca sekcje ‘Popraw wyniki’ do zakładki ‘Jakość mojej sprzedaży’

Allegro przywróciła sekcje ‘Popraw wyniki’ do zakładki ‘Jakość mojej sprzedaży’. Ta sekcja zastępuje poprzednią sekcję ‘Zadania na dziś’, która została tymczasowo usunięta 15 lutego.

Allegro przywróciła sekcje ‘Popraw wyniki’ do zakładki ‘Jakość mojej sprzedaży’. Sekcja zastępuje poprzednią sekcję ‘Zadania na dziś’, która została tymczasowo usunięta 15 lutego. Nowa sekcja ‘Popraw wyniki’ ma na celu dostarczenie sprzedającym więcej przydatnych wskazówek jak poprawić swoje wyniki sprzedaży. Wskazówki te są wyświetlane tylko wtedy, gdy rekomendowane przez Allegro działanie może realnie wpłynąć na poprawę wyniku w co najmniej jednej z miar. Co więcej Allegro codziennie podpowiada sprzedającym jakie czynności wykonać, aby poprawić swoje wyniki, z uwzględnieniem ich wpływu na wyniki sprzedaży. Jako pierwszą podpowiadają tę czynność, dzięki której sprzedający mogą zyskać najwięcej punktów.