W ciągu 4 lat zbudowałem firmę od 20 paczek miesięcznie do 30 000 paczek miesięcznie. Wszystko udokumentowane na YouTube

WoB

Wszystko o Biznesie

Znajdź mnie:

Allegro Days i AlleObniżka Marzec 2024

W marcu 2024 roku odbędzie się kolejna edycja Allegro Days, która potrwa od 4 do 6 marca. To będzie pierwsza edycja, w której sprzedawcy będą mogli bezpłatnie zgłosić swoje oferty. Oprócz prowizji od sprzedaży zapłacisz prowizję od sprzedaży w Strefie Okazji (dodatkowo 60% prowizji standardowej). Podczas Allegro Days, oferty spełniające określone warunki będą promowane na…

W marcu 2024 roku odbędzie się kolejna edycja Allegro Days, która potrwa od 4 do 6 marca. To będzie pierwsza edycja, w której sprzedawcy będą mogli bezpłatnie zgłosić swoje oferty. Oprócz prowizji od sprzedaży zapłacisz prowizję od sprzedaży w Strefie Okazji (dodatkowo 60% prowizji standardowej). Podczas Allegro Days, oferty spełniające określone warunki będą promowane na stronie głównej Allegro i w Strefie Okazji. Dodatkowo, ceny w tych ofertach będą musiały zostać obniżone o co najmniej 10% w stosunku do najniższej ceny z ostatnich 30 dni. W ciągu 30 dni po zakończeniu akcji, sprzedawcy, którzy wezmą udział w marcowej edycji otrzymają od Allegro pakiety Wyróżnień (19,90 zł/10 dni).

Równolegle ze startem polskiej edycji Allegro Days, rozpocznie się edycja czeska na allegro.cz, która potrwa od 4 do 10 marca. Oferty mogą brać udział jednocześnie w edycji polskiej i czeskiej, ale muszą zostać zgłaszane osobno.

Podczas Allegro Days uruchomiona zostanie także kolejna edycja programu AlleObniżka. W ofertach zgłoszonych do tego programu, ceny będą obniżane na koszt Allegro. Zgłoszenia do polskiej edycji AlleObniżki będą przyjmowane do 6 marca, a do czeskiej edycji do 10 marca.