W ciągu 4 lat zbudowałem firmę od 20 paczek miesięcznie do 30 000 paczek miesięcznie. Wszystko udokumentowane na YouTube

WoB

Wszystko o Biznesie

Znajdź mnie:

Aktualizacje w regulaminie Allegro Merchant Finance

Allegro wprowadza istotne zmiany w regulaminie usługi Allegro Merchant Finance, które zaczną obowiązywać od 15 lutego 2024 roku. Allegro Merchant Finance to program finansowy, który umożliwia przedsiębiorcom dostęp do dodatkowych środków finansowych na rozwój i bieżącą działalność ich firmy, oferując pożyczki od 3 000 zł do 150 000 zł, przyznawane przez PragmaGO. Co się zmienia?…

Allegro wprowadza istotne zmiany w regulaminie usługi Allegro Merchant Finance, które zaczną obowiązywać od 15 lutego 2024 roku. Allegro Merchant Finance to program finansowy, który umożliwia przedsiębiorcom dostęp do dodatkowych środków finansowych na rozwój i bieżącą działalność ich firmy, oferując pożyczki od 3 000 zł do 150 000 zł, przyznawane przez PragmaGO.

Co się zmienia?

Od 15 lutego Allegro ułatwi zarządzanie finansami poprzez możliwość automatycznego pobierania należności za usługi Allegro z dochodów ze sprzedaży na kontach firmowych użytkowników. Dzięki temu możesz automatycznie regulować swoje zobowiązania wobec Allegro, korzystając z odnawialnego limitu dostępnego w ramach Allegro Merchant Finance.

Jak skorzystać z automatycznej spłaty?

  1. Wejdź w zakładkę „Rozliczenia z Allegro”.
  2. W sekcji „Automatyczne rozliczanie” wybierz opcję „Pokaż inne metody” i aktywuj funkcję automatycznego rozliczania za pomocą Allegro Merchant Finance.
  3. Po aktywacji, Allegro automatycznie będzie regulować zobowiązania z dostępnego limitu kredytowego.

Promocyjne warunki spłaty

Allegro oferuje promocyjne warunki dla tych, którzy zdecydują się na spłatę w ciągu 30 dni od daty skorzystania z finansowania. W pierwszych trzech miesiącach od momentu uruchomienia pożyczki, prowizja od spłaconej kwoty wyniesie 0%. Promocja ta dotyczy pierwszego okresu odroczenia płatności w każdym z trzech promocyjnych miesięcy.

Allegro Merchant Finance to program, który wspiera przedsiębiorców w zarządzaniu finansami firmy, oferując elastyczne rozwiązania pożyczkowe. Aktualizacja regulaminu ma na celu jeszcze większą optymalizację procesów płatniczych i finansowych, umożliwiając sprawniejsze zarządzanie zobowiązaniami i dostępem do kapitału operacyjnego. Dzięki wprowadzonym zmianom, Allegro stawia na zwiększenie dostępności i wygody korzystania z usług finansowych dla przedsiębiorców.