W ciągu 4 lat zbudowałem firmę od 20 paczek miesięcznie do 30 000 paczek miesięcznie. Wszystko udokumentowane na YouTube

WoB

Wszystko o Biznesie

Znajdź mnie:

Aktualizacje redakcyjne w Allegro usunięcie telemedycyny, precyzja opisu oferty i poprawki cennika od 15 kwietnia 2024 roku

Allegro wprowadza szereg zmian, które obejmują usunięcie kategorii Telemedycyny, doprecyzowanie zasad opisu oferty i zdjęć produktów, oraz poprawki błędów redakcyjnych w cenniku Orlen Paczka i Poczty Polskiej.

Allegro wprowadza szereg zmian porządkowych i redakcyjnych, które wejdą w życie 15 kwietnia 2024 r.

Usunięcie kategorii Telemedycyna Pierwszą z nich jest usunięcie zapisów dotyczących niedostępnej już kategorii Telemedycyny oraz załącznika nr 18 do Regulaminu Allegro. Załącznik ten dotyczył Ogólnych warunków współpracy w zakresie sprzedaży voucherów podlegających wymianie na usługi medyczne.

Doprecyzowanie zasad opisu oferty i zdjęć produktów Kolejną zmianą jest doprecyzowanie zasad opisu oferty i zdjęć produktów. Sprzedający, którzy mają z Allegro odrębną umowę, będą mogli skorzystać z wyjątków od tych zasad na przykład, będą mogli stosować miniaturki bez białego tła w kategoriach z tym wymogiem.

Allegro Smart! i polski adres zwrotu Allegro sprawdzi czy sprzedający podają polski adres zwrotu w swoich ofertach Smart!. Zmiana dotyczy ofert, w których produkty wysyłasz z Polski, oferujesz dostawę na terenie Polski oraz udostępniasz krajowe metody dostawy, które kwalifikują do Allegro Smart!. Zmiana nie dotyczy sprzedających, którzy wysyłają towar z Czech, Niemiec, Francji lub Holandii.

Poprawki błędów redakcyjnych w cenniku Orlen Paczka i Poczty Polskiej poprawa błędów redakcyjnych w cenniku Orlen Paczka i Poczty Polskiej. Zostanie usunięty błąd redakcyjny z którego wynika, że opłaty za usługi dodatkowe dla metody Orlen Paczka podajemy dla dostawy w ramach Allegro Smart!, podczas gdy opłaty są takie same w usłudze i poza nią. Zostanie poprawiony kod jednej z usług dodatkowych Poczty Polskiej i zmiana kolejności w cenniku.